Iwonicz-Zdrój – sanatoria lecznicze

Na wczasy do Iwonicza-Zdroju przyjeżdża bardzo wiele osób. Natomiast coraz więcej osób decyduje się nie tylko na wczasy, ale przyjeżdża tutaj do sanatorium, aby wypocząć i oddać się zabiegom leczniczym. Nie przyjeżdżają tutaj tylko ludzie starsi. Do sanatorium przyjeżdżają również rodzice z dziećmi, które mają problemy z górnymi drogami oddechowymi, aby mogły pooddychać świeżym powietrzem oraz wypocząć w ciszy i spokoju.

Bardzo popularnym ośrodkiem sanatoryjnym jest Biały Orzeł. Sanatorium posiada do dyspozycji gości ponad 120 miejsc noclegowych. Miejsca te są usytuowane w pokoju kilkuosobowych, dodatkowo również do dyspozycji gości jest lekarz i pielęgniarka, którzy dyżurują w obiekcie.

Kolejnym bardzo popularnym obiektem Sanatoryjnym jest Centrum Lecznictwa Uzdrowiskowego. W miejscu tym można skorzystać z wielu zabiegów z wykorzystaniem wody – także z zabiegów z użyciem borowiny. Co istotne obiekt jest przystosowany do osób niepełnosprawnych, nawet do tych jeżdżących na wózkach.

Centrum Rehabilitacji Rolników to obiekt, do którego co roku przyjeżdża bardzo wiele osób. Przede wszystkim z tego powodu, że jest przeznaczony dla osób, które posiadają problemy z narządami ruchu. Przeprowadzana jest tutaj szczegółowa rehabilitacja, a do niej są przystosowane specjalne sale gimnastyczne oraz specjalistyczny sprzęt i odpowiednia kadra medyczna, która posiada niezbędną wiedzę w zakresie ortopedii i reumatologii.

Centrum Uzdrowiskowe Piast to typowy obiekt sanatoryjny. Na wyposażeniu posiada 120 miejsc dla swoich gości. Pokoje są wyposażone w łazienki, a sam obiekt dysponuje stołówką, w której można zjeść smaczne posiłki. Centrum jest pięknie położone, dlatego również organizuje różnego typu imprezy okolicznościowe, między innymi komunie oraz wesela.

Sanatorium Pod Jodłą wygląda niezwykle okazale. Sam obiekt konstrukcją przypomina zamek. Na wyposażeniu posiada wiele pięknych pokoi oraz sale bankietowe, gdzie goście mogą wypoczywać. W okolicach znajduje się wiele parków.

Wszystkie powyższe obiekty można znaleźć w bazie noclegowej lub w internecie pod odnośnikiem: noclegi Iwonicz / online. Baza noclegowa miejscowości jest dobrze rozwinięta, co sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

One thought on “Iwonicz-Zdrój – sanatoria lecznicze

  1. Magda Lenka

    Poszukuję uzdrowiska dla mojej babci i chyba w końcu znalazłam to czego szukałam.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>